ANA SAYFA PERSONEL TEMİNİ ÖĞRENCİ TEMİNİ DUYURULAR

MSB | Millî Savunma Bakanlığı


Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı internet sitesi üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. İnternet sitemize erişim ve bu siteyi kullanım hakkınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olmakla birlikte kaynak kanun ve yönetmeliklere tabidir. İnternet sitemizin kullanılmasıyla ilgili tüm bu belirtilen kanun ve yönetmeliklere uyacağınızı kabul etmektesiniz.

personeltemin.msb.gov.tr internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, personeltemin.msb.gov.tr internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı internet sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde internet sitesinde yer alan bilgilerin eksik veya hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, Personel Temin Dairesi Başkanlığından temin etmekle yükümlü olduğunu ve internet sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle personeltemin.msb.gov.tr adresinin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Kişisel Verilerin Güvenliği


Kullanıcıların Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı internet sitesinde sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı ile paylaştığı bilgileri, yalnızca kurum tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan personel tarafından yalnızca Personel Temin Dairesi Başkanlığına yapılan başvuru işlemlerini sağlamaya yönelik kullanılabilir. Kişinin kendi istemiyle uygulamaya girmesi, kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgilerini doldurması ve bu bilgilerini uygulamadaki başvur ya da kaydet tuşu ile kaydetmesi, bu hususta açıkça muvafakat vermesi demek olduğundan kişinin belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Kişilerin Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı ile paylaşmış olduğu bilgiler, personel temin işlemleri dışında kişilerin onayı olmadan ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum ortaya çıkmadığı sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları


Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı internet sayfalarının hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları Personel Temin Dairesi Başkanlığına aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, Personel Temin Dairesi Başkanlığına rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Personel Temin Dairesi Başkanlığına aittir.

Sorumluluk Sınırları


Bağlantı ile personeltemin.msb.gov.tr adresine linkler üzerinden ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere, gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesine girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiş olursunuz.

MSB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.