ANA SAYFA PERSONEL TEMİNİ ÖĞRENCİ TEMİNİ DUYURULAR

MSB | Millî Savunma Bakanlığı

Atatürk

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ TEMİNİ SINAV SONUÇ DUYURUSU

03.10.2023

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ TEMİNİ SINAV SONUÇ DUYURUSUMİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI MİLLÎ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİNE SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ TEMİNİ SINAV SONUÇ DUYURUSU


Değerli Adayımız;

(1) Sağlık Raporu İşlemleriniz ile İlgili Olarak,

a. Sınavda başarılı olan asil ve yedek adayların ''Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair tam teşekküllü bir Devlet Hastanesinden alınan'' sağlık raporlarını elden veya posta yolu ile Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Daire Başkanlığına ulaştırmanız gerekmektedir. Personel Temin Daire Başkanlığınca sağlık raporu almak için tarafınıza sevk belgesi gönderilmeyecek, kendiniz tam teşekküllü Devlet hastanelerine başvuru yaparak sağlık raporu almanız gerekmektedir.

b. Sınav sonuç duyurusunun yayımlandığı tarihten itibaren en geç 30 gün içerisinde Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Daire Başkanlığına ulaştırılmayan raporlardan ve posta gecikmelerinden Bakanlığımız sorumlu değildir.

c. Sağlık raporu alma sürecinde karşılaşabileceğiniz herhangi bir problem ile ilgili olarak Personel Temin Daire Başkanlığı Sağlık İşlemleri Şube Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz. (Telefon : 0 312 5620543/ Dahili : 2803-2809)

(2) Güvenlik Soruşturması İşlemleriniz ile İlgili Olarak,

Sınav sonuç duyurusunun yayımlandığı tarihten itibaren tüm adayların güvenlik soruşturması işlemleri başlatılmış olup işlemler devam etmektedir.

(3) Atama İşlemleriniz ile İlgili Olarak,

a. Atama tebligatlarınız yazılı olarak posta yolu ile beyan ettiğiniz iletişim adreslerinize yapılacaktır. Adres değişikliğiniz olması halinde, atama işlemlerinizi yürütecek makam olan Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Memur ve İşçi Daire Başkanlığına CİMER, elden veya posta yolu bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

b. Atama işlemleriniz sağlık raporu ve güvenlik soruşturması işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacaktır. Atama işlemleri aşamasında ilave bir bilgi veya belgeye ihtiyaç duyulması halinde sizinle iletişime geçilerek gerekli bilgi ve belge istenecektir. Sonrasında adreslerinize atama tebligatı yapılacaktır.

(4) Asil adayların herhangi bir nedenle göreve başlamaması halinde, yedek olarak belirlenen adayların yedeklik sıralaması gözetilerek kendilerine bilgi verilecektir.

(5) Sınavı Asil ve Yedek olarak kazanan adayların herhangi bir nedenle kurumumuza katılmak istememeleri halinde, CİMER, elden veya posta yolu ile Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Daire Başkanlığı (Cebeci/Ankara) adresine imzalı feragat dilekçesi göndermeleri gerekmektedir.

(6) Herhangi bir konuda yaşadığınız sorun ve aksaklık ile ilgili https://personeltemin.msb.gov.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra Çağrı Bilgi Ekranından çağrı açmak suretiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonu için sınav sonuçlarınızı, e-devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Çağrı/Sınav Durumu menüsü altından öğrenebilirsiniz.

Giriş yapmak için tıklayınız.