ANA SAYFA PERSONEL TEMİNİ ÖĞRENCİ TEMİNİ DUYURULAR

MSB | Millî Savunma Bakanlığı

Atatürk

Millî Savunma Bakanlığına Bağlı İş Yerlerinde İstihdam Edilmek Üzere 1.072 İşçi Alım Sınav Sonuçları Belli Olmuştur.

21.12.2020

Millî Savunma Bakanlığına Bağlı İş Yerlerinde İstihdam Edilmek Üzere 1.072 İşçi Alım Sınav Sonuçları Belli Olmuştur. İlan metnine ulaşmak için tıklayınız.Adaylar, sınav sonuçlarını, aşağıda belirtilen linkten, T.C. Kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebileceklerdir.

Adaylar, sınav sonuçlarına sonuç yayım tarihinden itibaren itiraz edebilecektelerdir. Adaylar sınav sonuçlarına itiraz etmeleri halinde, itirazlarını yazılı olarak sınava alındıkları iş yerlerine bu ilanın son yayım tarihi olan 08 Ocak 2021 tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde (15 Ocak 2021 tarihine kadar) şahsen yapmak zorundadırlar. Adayların süresi dışında ve/veya sınava girdikleri iş yeri dışında başka bir yere yapacakları itiraz başvuruları kabul edilmeyecektir. Belirtilen zaman dilimi içerisinde usulüne uygun olarak yapılan itiraz başvurularına ilişkin sonuçlar Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı (internet) sayfasında adaylara tebliğ edilecektir.
Sınavı kazanan adaylar ile ilgili olarak işe başlatılma faaliyetleri ismi hizasında gösterilen iş yerlerince yürütülecektir. Adayların işe alım sürecini ilgili iş yerinden takip etmeleri gerekmektedir.
Bu ilan ilgililere tebligat niteliğinde olup sınav sonuçlarının duyurulmasıyla ilgili olarak başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

SINAV SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN Tıklayınız.