Atatürk

KARA, DENİZ VE HAVA KUVVETLERİ K.LIKLARINA MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖĞRETMEN VE MÜHENDİS SINIFLARINDA MUVAZZAF SUBAY ADAYI ALIMI

16.05.2018

2018 İlkbahar Dönemi ALES puanlarının açıklanması nedeniyle başvurular 03 Haziran 2018 tarihi saat 23.59'a kadar uzatılmıştır. Herhangi bir nedenle başvuru yapamayan adaylara ilave başvuru süresi verilmeyecektir. Başvuru Kılavuzuna Ulaşmak ve Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.KARA, DENİZ VE HAVA KUVVETLERİ K.LIKLARINA MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖĞRETMEN VE MÜHENDİS SINIFLARINDA MUVAZZAF SUBAY ADAYI ALIMI

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız...

Kaynak okul bilgisi uygun olmayan adaylarımızın başvuruları kayıt-kabul aşamasında sonlandırılacaktır. Bu nedenle başvuru kılavuzunda bulunan kaynak okul listesini incelemeden başvuru yapmayınız. Kaynak okul listesine ulaşmak için tıklayınız.

DİKKAT:

1. Başvuru yapacak adaylarımızın e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra öncelikle yan menüde bulunan Bilgilerim kısmına girip Başvuru Sihirbazında bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra Tercih Yap ekranına girerek tercih yapması gerekmektedir.

2. Yurtdışı üniversitelerde eğitimini tamamlayan ve YÖK tarafından denkliği bulunan adaylarımızın eğitim bilgilerini elle doldurmaları gerekmektedir.

3. Başvuru yapacak adaylarımız branş tercihlerine göre kontenjanı varsa Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri K.lıklarına yerleştirilebilecektir. Bu nedenle Kuvvet K.lığı tercihlerinin öncelik sırasına göre yapılması gerekmektedir.

4. Başvuru yapıldıktan sonra başvuru ekranının sağ tarafında bulunan  Tercihlerim bölümünden tercih sıralamasında güncelleme yapılabilecektir.


Başvuru yapmak için tıklayınız.