ANA SAYFA PERSONEL TEMİNİ ÖĞRENCİ TEMİNİ DUYURULAR

MSB | Millî Savunma Bakanlığı

Atatürk

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI 2018 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

19.11.2018

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATLARINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE 523 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR.MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI 2018 YILI  SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI


a. Millî Savunma Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere; TABLO-1'de belirtilen faaliyet takvimine uygun olarak, TABLO-2'de yer alan niteliklerde sözleşmeli personel kadrolarına, Bakanlar Kurulunun 06 Haziran 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı "Sözleşmeli Personel Çalıştırlmasına İlişkin Esaslar" konulu kararı çerçevesinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

b. Alım başvuruları 19 Kasım -21 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

c. İdare gerek gördüğü takdirde alım yapılacak unvanları, kadroları ve illeri değiştirebilecektir. Başvuru süresince adayların ilanda yapılacak güncellemeleri takip etmeleri gerekmektedir.

ç. Her adayın sadece bir tercih hakkı bulunmaktadır.  

d. Adaylar başvuru şartlarında istenen ve alım şartlarında belirtilen İş Güvenliği Uzmanı belgesini Kurs Bilgileri alanından ve SGK hizmet dökümü belgesini Bonservis Bilgileri alanından sisteme yükleyeceklerdir. Belgelerini yüklemeyen adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Öğretim bilgileri YÖK'ten alınarak adaya gösterildikten sonra kayıt edildiğinden adayların diploma yüklemesine gerek yoktur. 

e. Başvurularda sadece 2018 lisans KPSS (P03) puanı dikkate alınacaktır.

f. Adayların tercih yaparken hak kaybına uğramamaları için mezun oldukları bölüme uygun tercih yapmaları önem taşımaktadır.

g. Adaylar kayıtlı tercihlerini "Tercihlerim" sayfasından görebileceklerdir.


Başvuru Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız...


E-Devlet ile başvuru yapmak için tıklayınız...